Back

Co Nowego w Profil Software?

Wielkie otwarcie siłowni!

W czerwcu nastąpiło otwarcie naszej siłowni. Znajdziecie w niej poniżej wymieniony sprzęt:

"klatka" wyciąg wielofunkcyjny

ławka z regulacją

gryfy krótkie/długie + obciążenia 5-10-15-20-25kg

18 x mata podłogowa + skakanki + gumy do ćwiczeń

hantle 8kg, 10kg, 12,5kg

kettlebell 16kg i kettlebell 20kg

Udanych treningów!

IMG-8845silka2

Impreza urodzinowa Profil Software!

Zarezerwujcie sobie terminy w kalendarzu - 29.07 odbędzie się impreza urodzinowa Profil Software! W tym roku będziemy świętować na plaży w Gdyni Redłowo (Dzika Plaża). Możecie spodziewać się BBQ, burgerów, piwa, alko, tańców… i samej dobrej zabawy! Jeśli macie ochotę, zapraszajcie osoby towarzyszące :)

Uchylamy rąbka tajemnicy

Kolejnym ekscytującym newsem jest nasza coroczna wycieczka, która odbędzie się we wrześniu! W tym roku jedziemy do Małych Swornychgaci (2-3h od Gdyni) do Osady Swory. Wyjazd 2 września zaraz po pracy, powrót w niedzielę, 04.09 po południu.

Jakich atrakcji możecie się spodziewać?

Hybrydowych rowerów i gier terenowych! Zostaniemy podzieleni na dwie grupy. Jedna grupa weźmie udział w grze terenowej na rowerach hybrydowych, druga weźmie udział w grze terenowej w pobliskim lesie. Każda grupa zostanie podzielona na dwie drużyny. Każda z drużyn będzie musiała współpracować z członkami swojej drużyny i rywalizować z przeciwną drużyną.

Zarówno w piątek jak i w sobotę planowane jest również ognisko :) Wracamy autokarem do Gdyni pod nasze biuro.

Karsin-Lux1-3-1024x576

Pub Crawl

W środę 15.06 odbyła się integracja, podczas której podzieleni na 3 grupy odwiedziliśmy 3 gdańskie puby - Tabakę Gdańską, Bunkier Club Gdańsk i Jägspot Gdańsk. Każda z grup została powitana przy pubie, do którego się udała jako pierwszego, przez hosta, i zaproszona do środka, by zagrać pierwszą z 3 gier zaplanowanych na ten wieczór. W każdym pubie dostaliśmy szociki, napiliśmy się drinka lub piwa i zagraliśmy w grę.

received_5358233244220602

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w integracji. Mamy nadzieje, że dobrze się bawiliście!

AWS Workshops

W poniedziałek 20.06 Kamil Wałdoch poprowadził warsztaty AWS o tytule “Wstęp do AWS - zarządzanie uprawnieniami”. To był tylko pierwszy z kilku warsztatów, które są planowane w tym temacie. Był wstęp - teraz czas na poziom wyżej :)

Jeśli przegapiliście pierwsze warsztaty, ale wciąż chcecie dołączyć, nic straconego. Zgłaszajcie się do naszego COO, Michała Skałkowskiego :)

1600_x_900_nr.2

Szkolenia wewnętrzne

W czwartek, 30.06, miały się odbyć nasze comiesięczne szkolenia wewnętrzne. Ze względu na dużą ilość urlopów i Opener, przesunęliśmy je na 06.07 (środa na 16:30) :)

Na szkoleniach Kamil opowiedział nam o Event Loop w JavaScript. Kamilowi bardzo dziękujemy za poprowadzenie szkolenia, a wszystkim nowym kolegom i koleżankom przypominamy, że po szkoleniach wewnętrznych zawsze zamawiamy Pizzę, pijemy piwko lub inny napój własnego wyboru, i spędzamy razem czas w biurze. Zapraszamy was do uczestnictwa w następnych szkoleniach już w przyszłym miesiącu!

Nowy Projekt

Nowy projekt dla Dynamite Analytics z kategorii Cyber Security rozpoczął się 02.05.2022 r. Technologie w jakich realizowany jest projekt to: React, Python, Django, PostgreSQL, Elasticsearch, Docker, AWS ECS, RabbitMQ. Tech Leadem projektu jest Kamil Wałdoch.

Firma Dynamite Analytics jest firmą cybersecurity założoną w 2015 roku w Atlancie, USA w Georgii. Firma kilkukrotnie wygrała nagrody federalne R&D odnoszące się do analizy ruchu w sieci. Mają bardzo dobre zrozumienie środowiska sieciowego, co pozwala im na szybkie identyfikowanie i łagodzenie problemów i zagrożeń.

Teraz chcą stworzyć platformę od podstaw, mimo że już mają jedną, łącznie z designem. Jeśli jesteście ciekawi, kto pracuje nad tym projektem, informacje na ten temat znajdziecie w dalszej części Newslettera.

Screenshot dynamite

Simply Fundraising

Simply Fundraising zostało przyłączone do Community Brands. Zwiększy to ich fundusze i pozwoli dalej rozwijać ich projekt. Poskutkowało to również poszerzeniem zespołu o dwie dodatkowe osoby od nas: Kingę (Testerka) oraz Tymka (Backend)

Planują dalsze poszerzanie zespołu o dodatkowe osoby. Jest to ogromny sukces dla Simply Fundraising.

Wycieczki

Do Włoch

Klient: Holm Security

25 maja Mateusz Bełczowski, Radek, Marcin Borysiak i Patryk Kaźmierczak pojechali na wycieczkę do Monte Isola we Włoszech, gdzie wzięli udział w konferencjach i warsztatach. Był to zjazd całej firmy Holm Secuirty. Wycieczka trwała 5 dni.

Więcej o Holm Security: Holm Secuirty VMP jest to nowoczesna i opłacalna platforma do zarządzania słabymi punktami, która posiada wszystkie niezbędne narzędzia do zabezpieczenia twojego biznesu.

włochy1
włochy1a

Do Norwegii

Klient: Quantfolio

Category: Fintech

Zespół pracujący nad projektem dla Quantfolio został podzielony na dwie grupy. Jedna grupa pojechała do Norwegii 13 czerwca, druga 21 czerwca. Obie grupy były w Norwegii przez dwa dni.

Więcej na temat Quantfolio: Platforma cyfrowa do doradztwa inwestycyjnego. Pomagamy bankom, menadżerom funduszy i innym instytucjom finansowym z sektora doradztwa inwestycyjnego, obsługiwać klientów z większą wydajnością, zrównoważeniem i w zgodzie z rosnącymi wymaganiami regulacyjnymi.

image_from_ios (1)
image_from_ios

Osoby w projektach

Chcielibyście wiedzieć, kto dołączył do jakiego projektu? Poniżej znajdziecie najnowsze informacje na temat tego, kto zaczął pracować nad jakim projektem w ciągu ostatnich kilku miesięcy:

Caleido:

 • Marek Przestrzelski - Frontend developer - 07.03.2022
 • Kamil Jankowski - Frontend Developer - 16.05.2022
 • Robert Krawiec - Agile Product Owner - 25.05.2022
 • Adam Jasiczek - QA Tester - 01.07.2022
 • Holm Security:
 • Marcin Żmuda-Trzebiatowski - Frontend developer - 30.05.2022
 • 3DEnergy:
 • Piotr Kielak - Frontend developer - 01.06.2022
 • SimplyFundraising:
 • - Tymoteusz Bielski - Backend developer - 15.06.2022
 • - Kinga Patok - QA Tester - 20.06.2022
 • Dynamite Analytics:
 • Kamil Wałdoch - Tech Lead - 02.05.2022
 • Maria Krupskaya - Lead Designer - 02.05.2022
 • Łukasz Koziorowski - Designer - 02.05.2022
 • Piotr Winkler - Backend developer - 23.05.2022
 • Michał Krezymon - Frontend developer - 01.06.2022

Raport HR

Nowozatrudnieni

Poznaj naszych nowych kolegów i koleżanki! W ciągu ostatnich kilku miesięcy powitaliśmy w naszej firmie dużo nowych osób. Chcielibyśmy jeszcze raz przedstawić te osoby oficjalnie i ponownie powitać w naszej firmie. Gratulujemy wszystkim, którzy do nas dołączyli w ostatnim czasie i życzymy powodzenia! Mamy nadzieje, żę będziecie się dobrze u nas czuli, zdobędziecie nowe doświadczenie i wiedzę, a także podzielicie się z nami swoją wiedzą.

Jakoże firma szybko się rozrasta i czasem ciężko jest nadążyć za tym, kto do nas przyszedł, poniżej znajdziecie krótkie info na temat nowych osób.

Witamy:

 • Aleksandrę Serocką, która dołączyła do naszego zespołu UX/UI. Ma już doświadczenie jako grafik i UX/UI Designer w innych firmach.
 • Piotra Kielaka, który jest Frontend Developerem z doświadczeniem
 • Marcina Żmudę Trzebiatowskiego, który dołączył do nas jako Frontend Developer z trzyletnim doświadczeniem.
 • Adama Jasiczka, który zaczął u nas pracę na stanowisku QA Testera. Dołączył do nas z rocznym doświadczeniem zdobytym w firmie QLOC.
 • Kamila Jankowskiego, który zaczął u nas pracę na stanowisku React Frontend Developer. Kamil również przyszedł do nas z rocznym doświadczeniem.
 • Office Asisstant Kingę Głodek
 • Naszych sześciu nowych stażystów: Jerzego Szyjuta (Frontend Intern) i Pawła Koelmera (React Native Intern), Frontend: Julię Majewską i Mateusza Ramotowskiego, Backend: Dawida Rezmera i Szymona Kowalskiego

Wciąż zatrudniamy!

Mid and Senior Frontend and Backend Developers

Recruiters

Interns - Frontend and Backend Developers

System poleceń

Chcielibyście kogoś nam polecić? Bardzo chętnie przyjmiemy wszelkie rekomendacje. Dodatkowo również oferujemy coś w zamian, jeśli polecisz nam osobę, która zostanie z nami po 3 miesiącach pracy, a potem po 6 miesiącach. Wysokość bonusu zależy od doświadczenia osoby, którą polecasz.

poziom stanowiska

I transza (po 3 miesiącach)

II transza (po 6 miesiącach od zatrudnienia)

Junior: 500 zł netto (I); 500 zł netto (II)

Regular: 2000 zł netto (I); 2000 zł netto (II)

Senior: 3000 zł netto (I); 3000 zł netto (II)

Osoba, którą polecasz musi być, oczywiście, poinformowana o tym fakcie. Dodatkowo, by zakwalifikować się do bonusu, należy polecić osobę, która nigdy nie brała udziału w rekrutacji na żadne stanowisko w Profil Software i której CV do nas nie trafiło już wcześniej.

Nadchodzące zmiany

Multisport

Dla przypomnienia: każdego miesiąca możecie zgłosić chęć dostania karty multisport, a także zmiany jej na inną kartę. Do tej pory były to dwie karty: Multisport Plus, który ma nieograniczoną liczbę wejść w miesiącu i w dniu do 4000 obiektów oraz Multisport Light, który oferuje 8 wejść w miesiącu do 2500 placówek sportowych. Na karcie Multisport Light można wejść do obiektu tylko raz w danym dniu.

Od sierpnia pojawi się nowa karta: Multisport Classic, która będzie oferowała możliwość wejścia do wybranej placówki sportowej jeden raz w danym dniu, ale podobnie jak Multisport Plus będzie można z niej skorzystać nieograniczoną ilość razy w miesiącu. Poniżej znajdziecie ceny kart:

Multisport Light (8) za 38,03 zł.

Multisport Classic za 66,00 zł.

Multisport Plus za 86,40 zł.

Możecie również otrzymać kartę Multisport dla osoby towarzyszącej za 194,53 (Multisport Plus), 169,00 (Multisport Classic) i 107,59 (Multisport Light), oraz dla dzieci: 94,70 na wszystko lub 43,47 (Aqua).

Screenshot 2022-06-28 141449
Newsletter
Profil Software stores cookies on your computer. These cookies are used to collect information about how you interact with our website and allow us to remember you.We use this information in order to improve and customize your browsing experience and for analytics and metrics about our visitors both on this website and other media. To find out more about the cookies we use, see our .